SQP15AJB-0R11
MFR.Part #
SQP15AJB-0R11
JLCPCB Part #
C1401294
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS