SQP10AJB-8K2
MFR.Part #
SQP10AJB-8K2
JLCPCB Part #
C1403077
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 8.2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS