SQP10AJB-0R51
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP10AJB-0R51
JLCPCB Part #
C3468847
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 510mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS