SQM700JB-3K6
MFR.Part #
SQM700JB-3K6
JLCPCB Part #
C1398062
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS