SQM700JB-30K
MFR.Part #
SQM700JB-30K
JLCPCB Part #
C1398000
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS