SQM700JB-1K1
MFR.Part #
SQM700JB-1K1
JLCPCB Part #
C3416177
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS