SQM700JB-13R
MFR.Part #
SQM700JB-13R
JLCPCB Part #
C1398386
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS