SQM500JB-68K
MFR.Part #
SQM500JB-68K
JLCPCB Part #
C1399927
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 68kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS