SQM500JB-5R6
MFR.Part #
SQM500JB-5R6
JLCPCB Part #
C1399877
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS