SQM500JB-5K1
MFR.Part #
SQM500JB-5K1
JLCPCB Part #
C3377307
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS