SQM500JB-220R
MFR.Part #
SQM500JB-220R
JLCPCB Part #
C1399352
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS