SQM500JB-200K
MFR.Part #
SQM500JB-200K
JLCPCB Part #
C1399407
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS