SQM500JB-150K
MFR.Part #
SQM500JB-150K
JLCPCB Part #
C1404703
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS