SQM300JB-8K2
MFR.Part #
SQM300JB-8K2
JLCPCB Part #
C1395918
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS