SQM300JB-5R6
MFR.Part #
SQM300JB-5R6
JLCPCB Part #
C1396501
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS