SQM300JB-4R7
MFR.Part #
SQM300JB-4R7
JLCPCB Part #
C3360022
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS