SQM300JB-3R6
MFR.Part #
SQM300JB-3R6
JLCPCB Part #
C1396509
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS