SQM300JB-1R
MFR.Part #
SQM300JB-1R
JLCPCB Part #
C1395825
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS