SQM300JB-1K6
MFR.Part #
SQM300JB-1K6
JLCPCB Part #
C3544777
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS