SQM300JB-11R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM300JB-11R
JLCPCB Part #
C3438484
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS