SQM300JB-0R75
MFR.Part #
SQM300JB-0R75
JLCPCB Part #
C1395725
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 750mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS