SQM300JB-0R47
MFR.Part #
SQM300JB-0R47
JLCPCB Part #
C3555896
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 470mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS