SQM300JB-0R18
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM300JB-0R18
JLCPCB Part #
C3489314
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS