SQM200JB-6R8
MFR.Part #
SQM200JB-6R8
JLCPCB Part #
C1395832
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS