SQM200JB-62K
MFR.Part #
SQM200JB-62K
JLCPCB Part #
C1395807
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 62kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS