SQM200JB-300R
MFR.Part #
SQM200JB-300R
JLCPCB Part #
C1398601
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 300Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS