SQM200JB-2R4
MFR.Part #
SQM200JB-2R4
JLCPCB Part #
C1396734
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS