SQM200JB-2R2
MFR.Part #
SQM200JB-2R2
JLCPCB Part #
C1400408
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS