SQM200JB-1K2
MFR.Part #
SQM200JB-1K2
JLCPCB Part #
C1395330
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS