SQM200JB-11K
MFR.Part #
SQM200JB-11K
JLCPCB Part #
C1395311
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS