SQM200JB-10K
MFR.Part #
SQM200JB-10K
JLCPCB Part #
C3436417
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS