SQM200JB-0R62
MFR.Part #
SQM200JB-0R62
JLCPCB Part #
C1395375
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS