SQM200JB-0R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM200JB-0R2
JLCPCB Part #
C1395437
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS