SQM10SJB-3R9
MFR.Part #
SQM10SJB-3R9
JLCPCB Part #
C1400777
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 3.9Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS