SQM10AJB-6K8
MFR.Part #
SQM10AJB-6K8
JLCPCB Part #
C1402243
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 6.8kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS