SQM10AJB-4K7
MFR.Part #
SQM10AJB-4K7
JLCPCB Part #
C1402249
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 4.7kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS