SQM10AJB-43K
MFR.Part #
SQM10AJB-43K
JLCPCB Part #
C1402995
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 43kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS