SQM10AJB-120K
MFR.Part #
SQM10AJB-120K
JLCPCB Part #
C3415371
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 120kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS