SQM10AJB-0R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM10AJB-0R3
JLCPCB Part #
C1402949
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 300mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS