SMDJ78CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ78CA/TR7
JLCPCB Part #
C3712610
Package
DO-214AB(SMC)
Description
126V 23.8A 3kW 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) Abolished Device ROHS