SMDJ64CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ64CA/TR7
JLCPCB Part #
C3714781
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 29.1A 2uA 3kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS