SMDJ24A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ24A/TR7
JLCPCB Part #
C6296572
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW@10/1000us 77.1A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS