SMDJ22A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ22A/TR7
JLCPCB Part #
C6228997
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.5A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS