SMDJ130CA/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ130CA/TR13
JLCPCB Part #
C5923958
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 209V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS