SMBJ220A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMBJ220A/TR7
JLCPCB Part #
C7011855
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1.7A 1uA 220V 246V 356V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS