SMBJ130CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMBJ130CA/TR7
JLCPCB Part #
C20166260
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 130V 159V 1uA 2.9A 209V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS