SMAJ64A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ64A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C7011761
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A 400W@10/1000us 64V 71.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS