SMAJ45A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ45A/TR7
JLCPCB Part #
C7316629
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 45V 5.5A 50V 72.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS