SMAJ36A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ36A/TR7
JLCPCB Part #
C20166253
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W@10/1000us 44.2V 58.1V 6.9A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS