SMAJ24A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ24A/TR7
JLCPCB Part #
C5919846
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS